Ballina Aktualitet Të shtëna me armë pranë një lokali, një i plagosur

Të shtëna me armë pranë një lokali, një i plagosur

Një plagosje më armë zjarri ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Lezhës.

Policia ndodhet në vendngjarje, ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet dhe autorët e ngjarjes.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të një lokali në autostradën Lezhë-Milot. Sipas të dhënave më të fundit, i plagosur në vendngjarje, ka mbetur shtetasi A. D. 40 vjeç, ndërkohë që nuk ka ende informacio nga policia.

Exit mobile version