Një monstër si Rama e konsideron fatkeqësinë “mundësi të re”

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar ndaj një prononcimi të kryeministrit Edi Rama për përvjetorin e tërmetit të rëndë që goditi Shqipërinë si sot një vit më parë.

Postimi i plotë i Palokës

Nuk zhgënjen asnjëherë. U shfaq edhe sot, një vit pas tragjedisë, me talljen e radhës të regjistruar në një video nga bunkeri i tij.

Vetëm një monstër si Rama që jep koncerte në morg, tregon barcaleta në varreza e shpall arritje mbi germadha, mund ta konsiderojë fatkeqësinë e mijëra familjeve si “një mundësi të re”…

I pafytyrë dhe i pashpirt deri në fund.

Në fakt për të dhe hienat rreth tij edhe fatkeqesitë e shqiptarëve kthehen në mundësi, në mundësi për të vjedhur me shumë ndërkohë që populli zhytet e zhytet më thellë në mjerim!

Fatkeqësia më e madhe e shqiptarëve mbetet ky kryeministër monstër!

auto paloka1606379345