Basha, në orën 20:45 në Çim Peka Live

Kreu i opozitës, Lulzim Basha do jetë i ftuari i mbrëmjes në emisionin Çim Peka LIVE në SYRI TV.

Basha do jetë përballë moderatorit Çim Peka dhe gazetarëve Mentor Nazarko dhe Enton Abilekaj.

Temat që do të diskutohen do të jenë pandemia e koronavirusit, gjendja e ekonomisë në vend dhe situata një vit pas tërmetit fatal të 26 nëntorit.

Ndiqeni programin në SYRI TV dhe SYRI.net duke nisur nga ora 20:45.