OSHEE vjedh haptas qytetarët, faturon dyfishin e energjisë së shpenzuar!

Ish-Kryeministri Berisha ka denoncuar përmes një postimi në facebook skemën e vjedhjes që po u bëhet shqiptarëve nga OSHEE duke dyfishuar faturat e energjisë elektrike.

Postimi i Berishës
OSHEE vjedh haptas qytetaret, faturon dyfishin e energjise se shpenzuar!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktorr ! Shume qytetareve ne qytetin e Kavajes OSHEE ka bo mbifaturim per qutetaret dyfish nga gjendja e harxhuar ,kete ma kane bere dhe mua nga 400 kw qe kam harxhuar kan vene 800 kW ne fature dhe kan vvonuar shpalljen e faturave dy jave qe mos kete ankesa prandaj kjo duhet te pasqyrohet ne shtyp.Un vete diten e hene do ti denoncoj ne prokurori pasi e kan raste te perseritur.Ju lutem vlersojeni kete ankese.E.M Kavaje.