Ballina Aktualitet “Tradhëtia e ka një emër”! Quhet Edi Rama

“Tradhëtia e ka një emër”! Quhet Edi Rama

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi, i ka vendosur emër tradhëtisë dhe ajo quhet Edi Rama.

Këlliçi i ka kthyer përgjigje koordinatorit politik të PS-së për Tiranën, Erion Veliaj, i cili deklaroi nga Kavaja, se “Liria ka emër! Po tradhtia a ka emër?

Në postimin e tij në Facebook, Këlliçi ka theksuar se ‘Tradhëtia e ka një emër! Quhet Edi Rama’, duke shpërndarë një foto ku duket Rama dhe Vuçiçi duke i buzëqeshur njëri tjetrit dhe poshtë saj masakra e Reçakut e kryer nga serbët ndaj shqiptarëve.

Exit mobile version