Basha: Bashkë do ta mposhtim Ramën, do të shërojmë Shqipërinë, do të sjellim shpresë të re për vendin!

Kreu i opozitës, Lulzim Basha reagoi flakë për flakë ndaj Edi Ramës. Basha ka ripostuar videon, ku shkruante se, “Rama e ka humbur kontrollin mbi pandeminë. Ai duhet të largohet”!

“Bashkë do ta mposhtim Ramën, do të shërojmë Shqipërinë, do të ndihmojmë familjet shqiptare dhe ekonominë e do të sjellim shpresë të re për vendin!”, shkruan Basha.

125235803 815571772525540 8677208197107923115 n