Bomba COVID/ Basha publikon videon: Shikoni se çfarë ju fsheh Edi Rama!

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video në faqen e tij në Facebook. ‘Shikoni çfarë po ju fsheh Edi Rama’, shkruan Basha në mesazhin e tij në rrjetin social.

Qyteti i Fierit dhe fshatrat e tij duket se do të jenë bomba e ardhshme, që do t’i shpërthejë ndër duar, ministres Ogerta Manastirliu.

Bomba COVID po përgatitet prej javësh me kujdes nga institucionet e shëndetësisë në veçanti, që me shërbimin e tyre të mjerë po krijojnë të tilla radha si këto në video.

Video e publikuar nga kreu i PD, Lulzim Basha