Ballina Aktualitet Babëzia e Lal Plehut/ Liqeni po përpihet nga inertet dhe betoni, Berisha...

Babëzia e Lal Plehut/ Liqeni po përpihet nga inertet dhe betoni, Berisha publikon fotot

Erjon Veliaj po tregon çdo ditë e më shumë babëzinë e tij me taksat e qytetarëve dhe betonizimin e çdo përllëmbe tokë në kryeqytet. Sëfundmi ky i babëzitur po e kthen edhe Liqenin në një pllakë të madhe betoni.

Ish-Kryeminsitri Sali Berisha ka publikuar foot e dërguara nga qytetari dixhital, ku shikohen pmaje të dhimbshme se si liqeni i thatë në Tiranë po përpihet tani nga inertet dhe betoni, dhe nuk ka më asnjë shenjë të tij.

Potimi i ish-Kryeministrit Berisha

Lal Plehu zhduk Liqenin e Kopshtit Zoologjik!

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Ne kohe pandemie kur njerzit po shikojne te shpetojne koken kryetari i emruar i bashkise Tirane po mbush liqenin e Kopshtit Zoologjik me interte.

JANE ZHDUKUR LULISHTE PARQE POR NUK kishte ndodhur te perpihej nje liqen si neper pralla ,Keto jane shume te etur dhe te uritur …???

Veliaj premtoi zero ndërtime kur kandidonte në 2015 si dhe shtim të hapërsirave të gjelbra, por dhe ai si çdo rilinda tjetër bëri atë që të di të bëjë më mirë të mashtrojë dhe të gllabërojë.

Exit mobile version