Turp e faqja e zezë! Alibeaj përball mashtrimin e Ramës me të vërtetën: Qeveria bëri vetëm hapa pas për integrimin në BE

Vota kundër e Holandës për mos hapjen e negociatave për Shqipërinë

Ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj ka reaguar ndaj Edi Ramës pasi Holanda nuk ka hapur dritën jeshile për çeljen e negociatave mes Shqipërisë dhe BE.

Alibeaj në një postim në Facebook, shkruan se, për Edi Ramën do të flasë e gjithë bota mbarë. Alibeaj ka postuar edhe një video ku përball gënjeshtrat e Ramës lidhur me procesin e integrimit.

Reagimi i plotë

Turp e faqja e zezë!

Për këtë qeveri do flasë e gjithë bota mbarë!

Do e studiojnë politologët, juristët, historianët si qeveria e dështimit, korrupsionit, si qeveria që bëri vetëm hapa pas për integrimin në BE.

Mos beso më asnjë fjalë nga mashtruesit me karrige pushteti!

Denonco, shpërndaje këtë video!

rama11

https://www.facebook.com/EnkelejdAlibeaj/videos/370672610834279