Ballina Politikë Video/ Vokshi: Shqipëria e fundit në Europë për testimet, Rama sulmon opozitën...

Video/ Vokshi: Shqipëria e fundit në Europë për testimet, Rama sulmon opozitën pse kërkon sigurinë e shqiptarëve!

Dështimi i Edi Ramës me pandeminë nuk mund të mbulohet me sulme banale politike ndaj opozitës.

Partia Demokratike është bërë zëri i qytetarëve, që nuk gjejnë asnjë mbështetje nga qeveria. Kemi që në mars që i kërkojmë Edi Ramës të rrisë testimet.

Përgjigja e tij është sulmi politik në vend të blerjes së tamponëve.

Kjo politikë skandaloze e Edi Ramës është arsyeja kryesore pse Shqipëria është e fundit në Europë për testimet, pse numri i vdekjeve është rritur, pse situata ka dalë jashtë kontrollit dhe pse rrezikojmë të mbyllemi sërish.

Exit mobile version