Ballina Politikë Strazimiri i përgjigjet Ramës: Tamponë nuk ka në të gjithë vendin. Dëgjoje...

Strazimiri i përgjigjet Ramës: Tamponë nuk ka në të gjithë vendin. Dëgjoje të vërtetën dhe mos u fshih pas shantazheve

Gent Strazimiri i përgjigjet Ramës:Tampone nuk ka në të gjithë vendin, sepse banda qe drejton nuk do t’ia dije per njerezit. Dëgjoje të vërtetën dhe mos u fshih pas shantazheve

Hap veshet dhe degjo sesi mungojne tamponet, sesi sorrollaten qytetaret per te bere testin dhe per te marre pergjigjen!

Boll rremove ne te shkuaren e njerezve, siç kane bere paraardhesit e tu me jeten e shqiptareve per dekada me radhe.

Per aq kohe sa te ka mbetur, merru me kujdesin e jetes se qytetareve, me mjeket dhe infermieret qe i ke lene ne meshire te fatit.

Tampone nuk ka as ne Durres, tampone nuk ka as ne Elbasan, nuk ka ne te gjithe vendin, sepse banda qe drejton nuk do t’ia dije per njerezit.

Degjoje te verteten dhe mos u fshih pas shantazheve dhe batutave bajate 👇

Exit mobile version