Lymi është vërtet idiot!

Mefat TORBA

Dordolec polititk dhe budalla!!
Ky tipi i quajtur Myslim Murrizi ne nje debat ne open te Eni Vasili, ne idjotesine qe e karakterizon,mundohej te anatemonte Vehap Kolen duke e quajtur “Vehapi nga Sllova”

Myslim murrizi eshte vertet idjot nga natyra,por gjithsesi goja e tij ne tru budallai duhet shpelare shuume here para se te permende Slloven ne konotacion rracist e ofendues!!!

O idjot!!
Sllova eshte vendlindja e gjeneralit me shajak #ELEZISUFI !
Pa Slloven me rrethina,gjysma e Shqiperise do ishte serbi!!
O idjot!!

Nuk ka lindur akoma ajo pjelle e bere nga nje nene qe te tentoje te ofendoje,Slloven,Dibren apo veriun!!
Idjot i pacipe,Sllova e Dibres eshte djep burrerie dhe nuk hyn dot ne gojen e nje mashkulli qe uleret si qen rrugesh,e qe goja i flet perhere para mendjes!!!