Si miratuan Rama dhe Ahmetaj 9 procedura brenda ditës, Alibeaj: Anija e skemave të inceneratorëve po mbytet

Ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj, ka publikuar edhe njeherë nëpërmjet një video, se si qeveria Rama brenda një ditë të vetme, në datën 16 dhjetor, miratoi 9 procedura për ndërtimin e inceneratorëve, që është një nga vjedhjet më flagrante të taksave të shqiptarëve.

‘Thonë, se minjtë janë të parët që lënë anijen kur ndjejnë ujin!

Anija juaj e “Skemave të inceneratorëve” po mbytet, dhe çdo tentativë për të dalë pa lagur është e pamundur!

Kot e ke që mundohesh të lësh anijen me justifikime boshe.

Mos beso më asnjë fjalë nga këta hajdutë!

Shpërndaje këtë video.

#ditemetemira

 

https://www.facebook.com/EnkelejdAlibeaj/videos/267366241323180