Tani edhe me provë nga Facebook, Bardhi: Edi Rama përhapësi më i madh i lajmeve të rreme në Shqipëri

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi shkruan në një postim Facebook se, ‘Edi Rama është përhapësi me i madh i lajmeve të rreme në Shqipëri’.

Reagimi i plotë i Bardhit

Tani edhe Facebooku e konsideron atë si mashtrues. Nga premtimet që nuk realizohen kurrë e deri te” statistikat” që nuk ekzistojnë, Edi Rama është përhapësi me i madh i lajmeve të rreme në Shqipëri.

Pas shtatë vitesh premtimesh boshe dhe pas dy mandateve me gënjeshtra, është koha për ndryshim.

Tani edhe Facebooku e konsideron atë si mashtrues. Nga premtimet që nuk realizohen kurrë e deri te" statistikat" që nuk ekzistojnë, Edi Rama është përhapësi me i madh i lajmeve të rreme në Shqipëri. Pas shtatë vitesh premtimesh boshe dhe pas dy mandateve me gënjeshtra, është koha për ndryshim.

Gepostet von Gazment Bardhi am Sonntag, 18. Oktober 2020