Video e atentatit ndaj biznesmenit/ Berisha pralajmëron is-deputetin e PS: Arben Malavita do përgjigjesh personalisht

Ish-Kryeministri Sali Berisha reagoi pas publikimit të videos së atentatit të dështuar ndaj biznesmenit Andon Dhima. Sipas medieve, ky i fundit ka denoncuar se ka konflikt me ish-deputetin e PS, gazetarin Ben Blushi.

Reagimi i ish-Kryeministrit Berisha

Breaking Neës!

Tronditëse!

Video ekskluzive e atentatit mafioz ndaj biznesmenit Andon Dhima pasi ai denoncoi në narkoprokurori dhe ambasadën e SHBA Arben Malavitën për moskthimin e borxhit prej 100000€ nga ky i fundit. Ndërkohë biznesmeni Dhima dhe fëmijët e tij kanë denoncuar në polici se kanë konflikt të hapur vetëm me Arben Malavitën.

Andon Dhimën e shpëtoi ashensori, me saktë e vajza e tij që mbajti ashensorin gjeri sa hynë të dy pa ardhur vrasësit e tij.

Duke dënuar si një krim të shëmtuar shtetëror, i them me këtë rast Arben Malavites kthe urgjentisht paratë se për çdo akt ndaj Andon Dhimës do përgjigjesh personalisht.

Breaking News!Tronditese!Video ekskluzive e atentatit mafioz ndaj biznesmenit Andon Dhima pasi ai denoncoi ne narkoprokurori dhe ambasaden e SHBA Arben Malaviten per mos kthimin e borxhit pre 100000€ nga ky i fundit. Nderkohe biznesmeni Dhima dhe femijet e tij kane denoncuar ne polici se kne konflikt te hapur vetem me Arben Malaviten.Andon Dhimen e shpetoi ashensori, me sakte e vajza e tij qe mbajti ashensorin gjer sa hyne te dy pa ardhur vrasesit e tij. Duke denuar si nje krim te shemtuar shteteror i them me kete rast Arben Malvites kthe urgjentisht parate se per çdo akt ndaj Andon Dhimes do pergjigjesh personalisht. sb

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 17. Oktober 2020