Bardhi publikon videon dhe ka një pyetje për Edi Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi publikon videon dhe ka një pyetje për Edi Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

“Pas çdo klithme, pas çdo shantazhi fshihet vetëm frika për përballjen me drejtësinë! Kush janë pronarët e inceneratorëve? Një pyetje që e sfidoj Edi Ramën të përgjigjet. Njerëzit kanë të drejtë të dinë, kush i ka marrë 75 milionë euro”, shkruan Bardhi në reagimin e tij.

Pas cdo klithme, pas cdo shantazhi fshihet vetem frika per perballjen me drejtesine! Kush jane pronaret e inceneratoreve? Nje pyetje qe e sfidoj Edi Ramen te pergjigjet. Njerezit kane te drejte te dine, kush i ka marre 75 milione euro.

Gepostet von Gazment Bardhi am Samstag, 17. Oktober 2020