Video/ Një ordiner që bën gjithnjë të kundërtën e asaj që thotë!, reagimi fortë i Palokës ndaj Ramës

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka sulmuar ashpër Edi Ramën, pasi ky i fundit kërkoi që të shiste moral mbrëmjen e djeshme në studion e ‘Opinion’.

Reagimi Palokës

Hipokrit dhe i pafytyrë!

Një monstër që kërkon të shesë dhe moral megjithëse i ka dalë boja me kohë…!

Një ordiner që bën gjithnjë të kundërtën e asaj që thotë!

Thjeshtë një lëtyrë që i ka ardhur koha të qërrohet një herë e mirë!

Hipokrit dhe i pafytyre ! Nje monster qe kerkon te shes dhe moral megjithese i ka dale boja me kohe …! Nje ordiner qe ben gjithnje te kunderten e e asaj qe thote ! Thjeshte nje letyre qe i ka ardhur koha te qerrohet nje here e mire!

Gepostet von Edi Paloka am Freitag, 16. Oktober 2020