Krimi bën ligjin! Pas Vlorës, rrëmbehet edhe një 40-vjeçar në Elbasan

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë mbrëmje në Elbasan. Sipas raportimeve, një person rreth 40 vjeç, rezulton i zhdukur.

Mësohet se ai është Rrapush Çeça. Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërsa ka qenë i vëllai i cili ka denoncuar zhdukjen e 40-vjeçarit.

Kujtojmë se një ditë më parë, familjarët denoncuan rrëmbimin e një 40-vjeçari në Vlorë. Ai prej katër ditësh nuk kishte asnjë kontakt me familjarët, ndërsa makina dhe rrobat e tij u gjetën në Mavrovë.