Rrjeti uron Doktor Berishën

Mijera urime kane mbushur postimet ne rrjetet sociale per diten e lindjes se Doktor Berishes

Ish-Kryeministri Sali Berisha mbush sot 76 vjeç. Këtë lajm Berisha e ka ndarë vetë me ndjekësit e tij në Fb kur sapo ka kaluar mesnata dhe ka hyrë data 15 tetor, duke qënë se është tejet aktiv në rrjetet sociale gjatë gjithë kohës me mesazhe politike.

“Miq, sot 76 vjeç! – shkruan Berisha krahas fotografisë më të re që publikon, ku shfaqet me bashkëshorten Liri Berisha.

“Mirënjohje të pakufishme Zotit, familjes dhe të gjithë atyre që me dashurinë, miqësinë, besimin dhe mbështetjen kanë qënë dhe janë eleksiri i udhëtimit tim jashtë imagjinate 76 vjeçar. Zoti ju bekoftë!” përfundon ish-Kryeministri.