Ish-Kryeministri Berisha mbush 76 vjeç: Udhëtimi im…

Ish-Kryeministri Sali Berisha mbush sot 76 vjeç. Këtë lajm Berisha e ka ndarë vetë me ndjekësit e tij në Facebook.

“Miq, sot 76 vjeç!, shkruan Berisha krahas fotografisë me bashkëshorten, Liri Berisha.

“Mirënjohje të pakufishme Zotit, familjes dhe të gjithë atyre që me dashurinë, miqësinë, besimin dhe mbështetjen kanë qënë dhe janë eleksiri i udhëtimit tim jashtë imagjinate 76 vjeçar. Zoti ju bekoftë!”, shkruan ish-Kryeministri.

auto 121