Tirana përmbytet nga kullat e Edvin Hajdutit dhe Lal Plehut! Berisha publikon videon

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar pamjet dramatike të përmbytjes së kryeqytetit nga reshjet e shiut.

“Tirana e përmbytur nga betonet dhe kullat e Edvin Hajdutit dhe Lal Plehut!”, shkruan Berisha, duke akuzuar për situatën kryeministrin dhe kryetarin e bashkisë së Tiranës.

Tirana e permbytur nga betonet dhe kullat e Edvin Hajdutit dhe Lal Plehut! sb

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 13. Oktober 2020