Ballina Politikë Basha i përgjigjet Ramës: Tragjike dhe me pasoja është të kesh një...

Basha i përgjigjet Ramës: Tragjike dhe me pasoja është të kesh një KM që fshihet si struci pas…

Lideri i opozitës, Lulzim Basha në një reagim në Twitter shkruan se, vjedhjet e Ramës dhe qeverisë së tij janë galopante dhe ekonomia e keqqeverisja është dramë e çdo shqiptari.

Reagimi i kryetarit Basha

Kur vjedhja galopante, keqqeverisja, ekonomia dhe shëndetësia janë sot drama e çdo shqiptari, KM fshihet si struci pas një lapsusi.

Tragjike dhe me pasoja është të kesh një KM që nuk do ta t’ja dijë për 6 në 10 biznese drejt mbylljes, e 100 mijë shqiptarë që kanë humbur punën.

Exit mobile version