Basha publikon kronikën e VOA për situatën e Covid-19: Plani ynë antikrizë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi. Koha nuk pret!

Kreu i PD, Lulzim Basha në një postim në Tëitter ka publikuar kronikën e VOA për situatën me Covid-19.

Basha shkruan se, plani ynë antikrizë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi. Koha nuk pret!
“Rriten infeksionet, bien testimet. Ndërkohë që njerëzit kanë nevojë për mbështetje dhe ndihmë, Rama vazhdon me vjedhje dhe gënjeshtra. Plani ynë antikrizë ndihmon çdo shqiptar në vështirësi. Koha nuk pret!”, shkruan Basha.