Foto/ Votimi për kandiatët e PD, Paloka: Dyndje demokratësh në votim, po vjen dita e ndëshkimit të Rilindjes

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka publikuar disa foto nga votimi për kandidatët e PD për deputetë në Shkodër, Malësi e MAdhe dhe Vau i Dejes. Paloka shkruan në mesazhin e tij në Facebook se, po vjen dita e ndëshkimit të Rilindjes.

Postimi i Palokës

Shkoder, Malesi e Madhe, Vau i Dejes… Ashtu siç pritej, dyndje e demokrateve. Pritet vetem “dita e ndeshkimit” per “rilindjen”, 25 prilli!

Rama ben mire ti lere te shfryn me vote se ndryshe nuk do kete kohe te pendohet…!

2 50

3 33

4 20