Pjesëmarrje e lartë në votimin e kandidatëve të PD, Paloka: Garë e fortë, por jemi të gjithë bashkë për të sjellë ndryshimin

Pjesemarrje e larte ne votimin e kandidateve nga anetaresia e PD, Edi Paloka: Gare e forte, por jemi te gjithe bashke per te sjelle ndryshimin

Procesi i konsultimit te antarsise mbi kandidaturat e PD nepermjet votes ne Tropojen e Sali Berishes dhe Azem Hajdarit. Pjesmarrje mbreslenese e demokrateve. Ndjehet rivaliteti por dhe fryma e besimit se ndryshimi eshte i shpejte e ne duart tona.

Sot perzgjedhim mes kandidateve, neser jemi te gjithe bashke per te zhdukur te keqen e per te rikthyer shpresen!