Mjeku gjendet i vdekur në spital

Një anestezist, i identifikuar me inicialet M.A., 46 vjeç është gjetur pa shenja jete në hollin e një spitali privat rreth orës 08:35 të mëngjesit të sotëm. Polícia ka dhënë detajet e para duke thënë se nuk janë konstatuar shenja dhùne, ndërsa dyshohet se është vdèkje natyrale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.09.2020, rreth orës  08:35, në hollin e një spítali privat , është gjetur pa shenja jete, ndihmës anèstezisti i spítalit, shtetasi M.A., 46 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhùne, ku dyshohet se është vdèkje natyrale. Grupi hetimor dhe sherbimet e Pòlicisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.