Video/ I vihet zjarri Bashkisë së Kamzës! Çfarë po ndodh?

Flakë zjarri kanë përfshirë pjesën e hyrjes së bashkisë së Kamzës. Mësohet se flakët kanë rënë pak më parë dhe pritet ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për shuarjen e tyre.

Imazhet e para të flakëve janë publikuar nga vetë ish-kryebashkiaku i Kamzës, Xhelal Mziu.

Live Bashkia Kamëz

Gepostet von Xhelal Mziu am Samstag, 19. September 2020