Gjendet e vdekur një grua në Surrel

Një grua është gjetur e pajetë në një rezervuar në zonën e Surrelit në Tiranë. Gruaja e cila është ende e paidentifikuar nuk ka shenja dhune në trupin e saj.

“Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e s*ksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhùne.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Pòlicisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për identifkimin e vi.ktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton Pòlicia.