Nuk ndalet krimi! Të shtëna me armë në Durrës

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në mbrëmje në qytetin e Durrësit.

ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 16 të qytetit, dhe dhe fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të plagosur.

Sipas policisë disa të rinj kanë qëlluar me armë zjarri në ajër, por nuk ka të lënduar.

Deri tani nuk ka informacione nëse ka persona të lënduar nga kjo ngjarje.

Ndërkohë që pritet reagimi i policisë.