Video/ Kryetari i FRPD thirrje nxënësve dhe gjimnazistëve të Tiranës të refuzojnë politikën e mashtrimit të Veliajt!

Kryetari i FRPD, Belind Këlliçi u ka bërë thirrje nxënësve dhe gjimnazistëve të Tiranës të refuzojnë politikën e mashtrimit dhe propagandën e Erion Veliajt!

Reagimi ikreut të FRPD

Nxënësit dhe gjimnazistët e Tiranës refuzojnë politikën e mashtrimit dhe propagandën e Erion Veliajt!

Letra e tij nuk të mbron nga virusi, nuk përdoret dot si maskë, nuk shton kapacitetet dhe nuk sjell dot ujë nëpër shkolla.

#RefuzoPropagandën

#RefuzoPropagandën

Nxënësit dhe gjimnazistët e Tiranës refuzojnë politikën e mashtrimit dhe propagandën e Erion Veliajt! Letra e tij nuk të mbron nga virusi, nuk përdoret dot si maskë, nuk shton kapacitetet dhe nuk sjell dot ujë nëpër shkolla. #RefuzoPropagandën

Gepostet von Belind Këlliçi am Montag, 14. September 2020