Ballina Politikë Gjata i përgjigjet Tao-Taos: Taulant Balla e ka me shkrim propozimin e...

Gjata i përgjigjet Tao-Taos: Taulant Balla e ka me shkrim propozimin e PD për hapjen 100 % të listave!

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata i përgjigjet Taulant Ballës

Taulant Balla e ka me shkrim propozimin e PD për hapjen 100 % të listave.

Tani Taulanti dhe shefi i tij Edi Rama duhet të bëjnë të mundur që shqiptarëve të mos u ofrojnë si alternativë Ndraxhët e bandës se Avdylajve, apo Cyrbjat e bandës së Shullazit.

PS dhe Edi Rama duhet të kenë besim tek socialistët në përzgjedhjen e kandidatëve dhe të heqin dorë nga marrja e propozimeve prej bandave! Vetëm një përjashtim mund të lejohet: Taulant Balla mund të konsultohet me mikun e tij trafikantin e drogës!

Exit mobile version