Rradhë para Drejtorisë së Policisë për pasaporta, rrihen katër gra, efektivët bëjnë show (Video)

Katër gra janë zënë me njëra-tjetrënpara hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës. Shkak është bërë debati për radhën për në Policinë e Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur pak momente më parë, (rreth orës 18:00), raporton Ora.

Lidhur me ngjarjen reagoi edhe ish-Kryeministri Sali Berisha, i cili publikoi videon.

‘Me ore te tera presin para drejtorise se narkopolicise per pasaporte, narkobandite me uniforme ne vende te ndjeses dalin dhe i godasin. Banditizem shteteror!”, shkruan Berisha.

Me ore te tera presin para drejtorise se narkopolicise per pasaporte, narkobandite me uniforme ne vende te ndjeses dalin dhe i godasin. Banditizem shteteror! sb

Gepostet von Sali Berisha am Donnerstag, 10. September 2020