Ballina Aktualitet Rradhë para Drejtorisë së Policisë për pasaporta, rrihen katër gra, efektivët bëjnë...

Rradhë para Drejtorisë së Policisë për pasaporta, rrihen katër gra, efektivët bëjnë show (Video)

Katër gra janë zënë me njëra-tjetrënpara hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës. Shkak është bërë debati për radhën për në Policinë e Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur pak momente më parë, (rreth orës 18:00), raporton Ora.

Lidhur me ngjarjen reagoi edhe ish-Kryeministri Sali Berisha, i cili publikoi videon.

‘Me ore te tera presin para drejtorise se narkopolicise per pasaporte, narkobandite me uniforme ne vende te ndjeses dalin dhe i godasin. Banditizem shteteror!”, shkruan Berisha.

Exit mobile version