Rama sot në Shkodër, blindohet qyteti! Nga kush ka frikë kryeministri?

?????????????????????????????????????????????????????????

Kryeministri Edi Rama pritet që të zhvillojë gjatë ditës së sotme një vizitë në zonën e Malësisë së Shkodrës, ku ka preferuar që të mos ftojë mediat që të jenë të pranishme. Sipas burimeve të policisë, vizita e Ramës do të jetë në masa të shtuara sigurie.

Një oficer policie i është drejtuar me një mesazh ish-Kryeministrit Berisha ku i shkruan se, Rama nga frika ka angazhuar të gjitha forcat policore, ushtrinë dhe SHISH që ta mbrojnë. Sipas oficerit të policisë, i gjithë qyteti i Shkodrës është i blinduar.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Kjo nuk eshte vizite por dhune! Presione policeske ne Shkoder nga Narkopolicia, ushtria dhe Shish pasi neser (sot) shkon Edvin Hajduti. Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Un qe po ju shkruj jam ni punonjes i pòlicis Shkoder.

Dua tju njuftoj se neser ne Shkoder vjen krye drògaxhiu Edi Rama. Ka plas keq ne Shkoder jan cu i madh e i vogel policia e ushtria e shik-u kan pushtu qytetin e Shkodres. Ky kryeminister kriminel ka kriju ármiqsi ne popull ska ftyr me ardh ne Shkoder e po bahet presione qe neser mos me dal njerez e me blloki rruge. Po bllokohen rruge e njerezit mos me i dal para se ka frik frilacaku ka cu policine ne gadishmeri.