Ballina Aktualitet Nga seriali: “Në çdo premtim, një mashtrim”! Berisha i publikon videon Ramës

Nga seriali: “Në çdo premtim, një mashtrim”! Berisha i publikon videon Ramës

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video nga inspektimet e Kryeministrit Edi Rama në zonat e rindërtimit. Pamjet janë marrë nga ato që vetë Rama publikon në profilin e tij në Facebook dhe është pikërisht ai çasti kur një banore e zonës, me druajtje falenderon Kryeministrin për investimet që po u bën.

“Bravo për rrugën”, i thotë zonja me druajtje dhe si nën zë, shton edhe diçka tjetër, që ia vrenjt befas fytyrën kryeministrit.

Pikërisht ato fjalë të zonjës së druajtur zbulojnë shumë, ndaj edhe Berisha i ka përcjellë me këtë shënim plot ironi:

“Nga seriali: Në çdo premtim, një mashtrim! Ndiqeni videon e mëposhtme”, shkruan Berisha.

Exit mobile version