Ballina Aktualitet Tenori me famë botërore: 25 prilli, dita e ikjes së mashtruesit dhe...

Tenori me famë botërore: 25 prilli, dita e ikjes së mashtruesit dhe hajdutit më të madh…

Tenori me famë botërore, Agim Hushi, i cili ka qenë dhe kandidat i Partisë Socialiste për deputet, shprehet se 25 prilli i vitit 2021 do të mbahet mend si dita e ikjes së mashtruesit më të madh, Edi Rama.

Në një postim në rrjetet sociale, tenori me famë ndërkombëtare shprehet se pas zgjedhjeve, mbi gërmadhat e së vjetrës do të lindë një botë e re.

“25 Prill 2021. Dita e ikjes se mashtruesit dhe hajdutit më të madh në historinë e Shqipërisë!

Mbi gërmadhat e të vjetrës një Bote e Re do vlojë!”, shkruan Agim Hushi.

Exit mobile version