Mbytet një tjetër pushues në det

Një person është mbýtur në plazhin e Gjeneralit në Kavajë pasditen e sotme. Burimet pòlicore bëjnë me dije se 41-vjeçari u fut për t’u larë në det dhe për shkaqe që ende nuk dihen ka humbur trágjikisht jetën duke u mbýtur. Grupi hètimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i plotë i pòlicisë

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 05.09.2020, rreth orës 17:20, tek plazhi i Gjeneralit, në Kavajë, shtetasi E.M.,41 vjeç, banues në Tiranë, dýshohet se është mbýtur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hètimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.