Skandal! Kryebashkiaku i Ramës takson dhe të vdekurit!

Një qytetar ka denoncuar tek Berisha kryebashkiakun e Ramës për Kamzën, Rakip Suli, i cili takson edhe të vdekurit.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Narkomryetari monist Rakip Suli takson dhe te vdekurit!

Lexoni mesazhin dhe shikoni dokumentin e qytetarit dixhital. sb

Prsh z’Berisha me habiti fakti se si kryetari i bashkis Kamez Rakip Suli kerkon taksat edhe nga njerzit qe jan ndare nga jeta ky eshte fakti qe ne kete leter eshte emri i te ndjerit babait tim qe ka nderruar jet me 25 ‘3’2018 nuk e kuptoj se sa do mbledhin taksa kta kriminela Flm.