Yuri Kim e mrekulluar nga plazhet dhe ushqimet e detit, mesazhi

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim ka zgjedhur bregdetin e jugut për të bërë disa ditë pushime. Ajo me sa duket ka nisur të zbulojë plazhet të cilat i cilëson të mrekullueshëm.

Përmes fotove të postuara në profilin e saj në Instagram, Kim tregon se dreka e saj është përgatitur me prodhime të freskëta deti të blerë te peshkatarët vendas si edhe me fruta e perime të stinës.

STATUSI I PLOTE
“Mrekulli të bësh një pushim të shkurtër dhe për të zbuluar plazhet e Shqipërisë. Mirënjohëse për drekën që përmban ushqime deti të freskëta të kapura nga peshkatarët punëtorë. Mezi pres të eksploroj më shumë 🇦🇱!