Çfarë po ndodh në Kukës? Denoncimi tek Berisha: Persona me maska dhe të armatosur terrorizojnë banorët

Një qytetar i është drejtur ish-Kryeministrit Berisha me një mesazh ku shkruan se, në fshatrat e Kukësit, Topojan, Brekij, Xhaferaj, Shtrezë dhe Turaj ka po thuajse dy muaj që shetisin grupe kriminale të armatosur me maska dhe bëjnë presion fshatarve, ndërsa policia bën sikur vjen dhe nuk i ndalon.

Ai shkruan më tej se, banorët janë të bllokuar dhe nuk dalin dot në pragun e shtëpisë, sidomos fëmijët dhe gratë

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Ne fshatrat e Kukesit persona me maska dhe te armatosur terrorizojne banoret.
Narkopolicia bashkepunim me kriminelet dhe ruan arat e kanabisit.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Dr Berish pershendetje kam nje Lajm trondites nese mundesh ta besh publike ju lutem Anonim Emrin tim. Ne fshatrat e Kukesit Topojan Brekij xhaferaj shtreze dhe turaj etj.. ka po thuaj se 2 muaj qe shetisin grupe kriminale te armatosur me maska dhe bejn presion fshatarve policia ben sikur vjen dhe nuk kap gje sic e bejn saher para se niset policia per te ardhur i mer ne telefon kriminelet se ska mundesi te mos i zesh kaq koh tani per tani fshatrat per rreth jan te bllokuar dhe nuk dalin dot ne pragun e shpis sidomos femijet dhe grat.