Berisha denoncon skandalin: Po prishen për biznes pallate të padëmtuara nga tërmeti

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari i cili shkruan se, “po na prishin pallatet me sebepin se na e ka prishur tërmeti, por duan të bëjnë biznes.

Qytetari shkruan se, tërmeti nuk i ka prishur shtëpitë, por bashkia e qeveria për interesa të veta duan të na i prishin.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Prishen per biznes pallate te pademtuara nga termeti.

Lexoni denoncimin e qyretarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor te uroj gjith te mirat , jam nje qytetar nga valiasi I kamzez dhe duan te na prishin pallatet me sebepin qe na e ka prish termeti , por nuk na japin asnji shpjegjim vec na baj presjon se Po nuk firmiset nuk do merrni shpi , por ne fakt termeti nuk I ka prish shtepit bashkia e qeveria per interesa te veta duan te na e prishin shtepit , te lutem ne emer te shum banirve na ndihmoni te ndigjohet edhe fjala jon je e vetmja shpres per ndihem , respect per ju . Po deshet ju jap numrin e tlf dhe te gjith te Djana te mia personale