Berisha publikon videon: Barbarët e Edvin Kristaq Ramës me Ndue Kolën e Salillarët po “thajnë” lumin Mat!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar një tjetër skandal të yzrtarëve të Rilindjes. Berisha ka publikuar një video dhe mesayhin e një qzteari i cili shkruan se, barbarët e Edvin Kristaq Ramës me Ndue Kolën e salillarët në krye, të gjithë firmat e tjera i detyrojnë t’i mbyllin me forcat e rendit dhe gjithë llojet e forcave ndërsa vetë po shkatërrojnë shtratin e lumit Mat.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Krim i tmerrshëm mjedisor në shtratin e lumit Mat nga klientela e Edvinit. Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital.sb

Doktor

KÇK-ja vazhdon batërdinë. Shiko çfarë bëjnë barbarët e Edvin Kristaq Ramës me Ndue Kolën e salillarët në krye, të gjithë firmat e tjera i detyrojnë t’i mbyllin me forcat e rendit dhe gjithë llojet e forcave

Kjo ndodh në shtratin e lumit Mat, mes urës së Milotit dhe asaj të Fushëmilotit e Gajush Lezhë.

Kjo masakër e firma të miqve të Edi Ramës e Ndue Kolës dhe Salillarit, ruhet nga furgonat e Policisë së Edvinit që Ndue Kolën dhe Salillarin të mos i pengojë askush.

Krim i tmerrshem mjedisor ne shtratin e lumit Mat nga klientela e Edvinit.Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sbDoktor KÇK-ja vazhdon baterdin shiko ca bejn barbaret e edvin kristaq rames me ndue kolen e salillaret ne krye, te gjith firmat e tjera i detyrojn ti mbyllin me forcat e rendit dhe gjith llojet e forcaveKjo ndodh ne shtratin e lumit mat mes ures se milot dhe asaj te fushemilotit dhe Gajush Lezhe Kjo masaker e firma te miqeve te Edi Rames Ndue Koles dhe Salillarit ruhet nga fugonat e policis se edvinit qe ndue kolen dhe Salillarin te mos i pengoj askush

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 18. August 2020