Akuzon Edvin Ramën si bashkëpunëtor në krimin e fundit në Shkodër!

Smakaj ishte nje kriminel recidivist por lirohej nga burgu se i duhej partise.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktor! Mbremjen e djeshme ndodhi nje vrasje e tmerrshme ne qytetin e Shkodres ku u perfshi nje i ri teper problematik qe njihet ne te gjithe lagjen Perash. Stjuar Smakaj ka kryer nje sere krimesh ku me kryesori eshte qe ne bashkpunim me disa te tjere ka dhunuar me leva hekuri 3 punonjes policie ne krye te detyres. Sipas te gjitha ligjeve ky njeri duhet te kishte qendruar 10 vite ne burg por shteti i drejtuar nga Edvin Mafia e liroi sepse i duhej per vota. Mbremjen e djeshme bashkpunetore ne vrasje eshte dhe Edvin Kristaq Rama dhe kupola e tij qe lirojne vrasesit dhe i lene qytetaret ne meshiren e fatit perball plumbave te mafies se rilindjes qe punon per te fituar zgjedhjet dhe per te shkaterruar vendin.