Dje 6 të vdekur dhe 137 të infektuar, Berisha: Rama nuk ka punë me to, është me vakanca…

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas publikimit të shifrave alarmante nga Covid-19. Berisha shkruan në një postim në Facebook se, vetëm ditën e djeshme humëbn jetën 6 persona dhe u infektuan 137 të tjerë nga Covid-19.

Berisha shkruan se, Rama nuk ka punë me to, është me vakanca.

Postimi i plotë

Dje 6 te vdekur, 137 te infektuar!
Nuk ka pune me to. Eshte me vakanca.
Ka bere paqe me Covid19! sb