Rama në panik pas infektimit të Veliajt me Covid-19: Ishallah s’ma ka lënë stafetën mua

Kryeministri Rama ka komentuar nga Lezha lajmin për infektimin me Covid-19, të Erion Veliajt.

“Distancë në ambientet e jashtme dhe maskat në ambientet e brendshme dhe jeni në rregull. Edhe Lali Erin në distancë e kam mbajtur, ishallah po e kalon lehtë ai dhe s’ma ka lënë mua stafetën”, tha Rama.

Rama ndodhet në Lezhë për inspektime në kuadrin e projektit të Rindërtimit.