Ballina Aktualitet Kryebashkiaku i Ramës infekton me Covid-19 punonjësit e Bashkisë!

Kryebashkiaku i Ramës infekton me Covid-19 punonjësit e Bashkisë!

Kryebashkiaku i Ramës në  Lezhe Pjerin Ndreu po infekton punonjësit me Covid-19. Denoncimi është bërë nga një qytetar i cili i është drejtuar me një mesazh ish-Kryeministrit Berisha.

Qytetari shkruan se, sipas ligjit Ndreu duhet të ishte mbydhë në shtëpi se familjari i vet është me koronavirus, por ai nuk asht karantinu duke rrezikuar punonjësit e bashkisë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Pirin Ndreu, narkokryetari monist i Lezhes infekton punonjesit e Bashkise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e punonjesit dixhital! sb

Pershndetje zoti Berisha! Dua te denancoj te ju 1 skandal, kryetari bashkis lezhe pjerin ndreu sipas ligjit duhet te ishte mbydh ne shpi se familjari i vet asht me korona virus.Ai nuk asht karantinu po ka vashdu pune perdita ne bashki ku ja ka njit gjith stafit bashkise korona virusin.Siq e shikoji dhe tabela qe pjerini duhet te ishte mbydh deri 26 korrik po ai ka ardh perdit ne pune. Ju lutem doktor anonim se te hekun ne prej pune kta.

Exit mobile version