Kryebashkiaku i Ramës infekton me Covid-19 punonjësit e Bashkisë!

Kryebashkiaku i Ramës në  Lezhe Pjerin Ndreu po infekton punonjësit me Covid-19. Denoncimi është bërë nga një qytetar i cili i është drejtuar me një mesazh ish-Kryeministrit Berisha.

Qytetari shkruan se, sipas ligjit Ndreu duhet të ishte mbydhë në shtëpi se familjari i vet është me koronavirus, por ai nuk asht karantinu duke rrezikuar punonjësit e bashkisë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Pirin Ndreu, narkokryetari monist i Lezhes infekton punonjesit e Bashkise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e punonjesit dixhital! sb

Pershndetje zoti Berisha! Dua te denancoj te ju 1 skandal, kryetari bashkis lezhe pjerin ndreu sipas ligjit duhet te ishte mbydh ne shpi se familjari i vet asht me korona virus.Ai nuk asht karantinu po ka vashdu pune perdita ne bashki ku ja ka njit gjith stafit bashkise korona virusin.Siq e shikoji dhe tabela qe pjerini duhet te ishte mbydh deri 26 korrik po ai ka ardh perdit ne pune. Ju lutem doktor anonim se te hekun ne prej pune kta.