Berisha publikon videon e rrallë dhe tronditëse!

Vajet dhe klithmat rrenqethese te nje nene qe filmon prishjen para syve te saj te nderteses pese kateshe te rregullt me te gjitha dokumentat, sepse ka votuar kunder tyre
“Shqiperia qe duam qe thoni ju, eshte institucion kurvash dhe krimenelesh, ju nxirrni njerez ne mes te rruges se nuk ju kane votuar”, shkruan ajo.

toke e trasheguar me te gjitha letrat tre kate te perfunduara dhe dy e gjysem akoma
me leje ndertimi dhe deri kualidim per tre kate.

Si me qene ushtaret serb.

Tre kate biznes dy kate e gjysem te pa perfunduara kate banimi Ky eshte shteti te vret naten dhe don me te qa diten te akuzon dhe nuk e ka problem fare keto punojne me gjak krokodili e kan karrigen e forte se i mbron kryeministri do te dergoj dhe te gjitha letrat por nuk kam internet por ju postojeni ska problem pastaj do ti qoj

Qa me te shkruajtur more te pa fytyre tani qe ke rrafshuar gjithka ,O njerez qe punoni me gjak krokodili o te pa shpirt si i hidhni njerezit ne mes te rruges veq se nuk kane votuar per ju .Te kam shkruajtur te kam nejtur dy dite te dera e kryeministrise si qen gjithe diten dhe nuk ke pyetur fare ju te vritni naten dhe te qani diten keshtu jeni ju prishni godina te persosura nga te gjitha drejtimet dhe leni rrenoja veq se jane te tujet Shqiperia qe thoni ju e duam eshte institucion kurvash dhe kriminelash Ajo qe diam ne eshte si gjithe europa jo si ju veq rrena dini sdini asgje tjeter.

Me qene ne kulmin e lluksit se nuk bahet kjo gje jo qe jemi ne kulmin e fukarallekut delengji dhe drogagji i shpifur ky eshte kryeministri jone Dy dite rrjesht para kryeministrise kerkova takim pas asaj qe shkruajta te poetali por nuk ka pranuar Aq mllef pate per ta shembur ate godine sa edhe flamurin shqiptar nuk e hoqen e hodhen ne rrenoja .Ata nuk njofin asnji gja njerezore ja ku asht flamuri ne rrenoja postoj te gjitha poshte ketij qe vura une eshte ai flamur qe duan keto .Se ky qe vura une eshte ai qe ka ngritur gjyshi i burrit tim me 28 nentor 1912 dhe prandaj e vura mbi godine dhe ato nuk pyeten fare se jane te pa shpirt llogarite qa mund te pyesi per ne Sepse ate flamur e vendos ne cdo 28 nentor dhe une tani nuk kam ku ta vendos aq ndjenje kombetare kane keto ta pa shpirt vine dite te diele te prishin godina te mrekullushme ska ngelur njeri per pa u shokuar.

Video e rralle dhe tronditese!Vajet dhe klithmat rrenqethese te nje nene qe filmon prishjen para syve te saj te nderteses pese kateshe te rregullt me te gjitha dokumentat, sepse ka votuar kunder tyre“Shqiperia qe duam qe thoni ju, eshte institucion kurvash dhe krimenelesh, ju nxirrni njerez ne mes te rruges se nuk ju kane votuar”, shkruan ajo.toke e trasheguar me te gjitha letrat tre kate te perfunduara dhe dy e gjysem akoma me leje ndertimi dhe deri kualidim per tre katesi me qene ushtaret serbTre kate biznes dy kate e gjysem te pa perfunduara kate banimi Ky eshte shteti te vret naten dhe don me te qa diten te akuzon dhe nuk e ka problem fare keto punojne me gjak krokodili e kan karrigen e forte se i mbron kryeministri do te dergoj dhe te gjitha letrat por nuk kam internet por ju postojeni ska problem pastaj do ti qojQa me te shkruajtur more te pa fytyre tani qe ke rrafshuar gjithka ,O njerez qe punoni me gjak krokodili o te pa shpirt si i hidhni njerezit ne mes te rruges veq se nuk kane votuar per ju .Te kam shkruajtur te kam nejtur dy dite te dera e kryeministrise si qen gjithe diten dhe nuk ke pyetur fare ju te vritni naten dhe te qani diten keshtu jeni ju prishni godina te persosura nga te gjitha drejtimet dhe leni rrenoja veq se jane te tujet Shqiperia qe thoni ju e duam eshte institucion kurvash dhe kriminelash Ajo qe diam ne eshte si gjithe europa jo si ju veq rrena dini sdini asgje tjeterMe qene ne kulmin e lluksit se nuk bahet kjo gje jo qe jemi ne kulmin e fukarallekut delengji dhe drogagji i shpifur ky eshte kryeministri jone Dy dite rrjesht para kryeministrise kerkova takim pas asaj qe shkruajta te poetali por nuk ka pranuar Aq mllef pate per ta shembur ate godine sa edhe flamurin shqiptar nuk e hoqen e hodhen ne rrenoja .Ata nuk njofin asnji gja njerezore ja ku asht flamuri ne rrenoja postoj te gjitha poshte ketij qe vura une eshte ai flamur qe duan keto .Se ky qe vura une eshte ai qe ka ngritur gjyshi i burrit tim me 28 nentor 1912 dhe prandaj e vura mbi godine dhe ato nuk pyeten fare se jane te pa shpirt llogarite qa mund te pyesi per ne Sepse ate flamur e vendos ne cdo 28 nentor dhe une tani nuk kam ku ta vendos aq ndjenje kombetare kane keto ta pa shpirt vine dite te diele te prishin godina te mrekullushme ska ngelur njeri per pa u shokuar

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 27. Juli 2020