Video që po tërbon rrjetin/ Pipero ngre dolli si nga Skrapari, e pi me fund dhe thyen gotën…

Mjeku Pëllumb Pipero, është një nga njerëzit më të lakuar të muajve të fundit, i cili pushtoi ekranet pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit në vend.

Feklaratat e tij ndiqen me vëmendje nga të gjithë qytetarët. Mirëpo ashtu si edhe të gjithë njerëzit, edhe Pipero ka momente kur del nga vetja, e këtë e ka kur pi ndonjë gotë verë.

Një video, ku mjeku shfaqet me disa miq të tij teksa hanë një drekë është duke qarkulluar së fundmi në rrjetet sociale. Pipero pasi ngre një dolli si nga Skrapari, shihet teksa flak gotën në dysheme dhe e thyen.

Duket që Pipero është në qejf dhe e ka shprehur në këtë mënyrë. Nuk dihet nëse videoja është bërë para apo në periudhën e pandemisë.