Gjobiteni, a jua mban? Apo vetëm njerëzve të thjeshtë ua kërcsini gjobat!

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar disa foto ku shikohet Erion Veliaj në takim me një të moshuar pa maskë.

Vasili shkruan në reagimin e tij se, ca nga këta ëeverisë kërkojnë të gjobiten ata që nuk mbajnë maskën në ambiente të mbyllura se shkelet medemek akti normativ, por vetëm njerëzve të thjeshtë ua kërcsini gjobat.

Postimi i plotë në Facebook

Ca nga keta te qeverise kerkojne te gjobiten ata qe nuk mbajne masken ne ambiente te mbyllura se shkelet medemek akti normativ.

Fillojeni gjobitjen me kete K.Bashkise se Tiranes, ja ku e keni sot live dhe perballe ka te moshuar qe jane me rrezik te larte Covid-19.

Apo vetem njerezve te thjeshte jua kercisni gjobat.

E beni dot??? Jua mban??

3 32

1 55

2 40